fbpx

Polityka prywatności Poradni Dietetycznej Magia Zdrowia

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady dotyczące gromadzenia i przetwarzania danych osobowych przez Poradnię Dietetyczną Magia Zdrowia i serwis Onaalboja.pl.

Administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest firma MP Group Ewa Zawidzka, ul. Damrota 26/8, 50-306 Wrocław.

Bardzo zależy nam, aby Państwa dane były u nas bezpieczne i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Przekazane dane będą wykorzystane tylko do celów do jakich zostały podane przez klientów. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia z bazy danych.

Jakie dane przetwarzamy?

W celu realizacji usług przetwarzamy następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia, płeć, adres e-mail, numer telefonu, informacje na temat stanu zdrowia, wyniki badań laboratoryjnych, wyniki analizy składu ciała, pomiary antropometryczne, zażywane leki, informacje na temat stylu życia i rodzaju pracy, wywiad żywieniowy.

W przypadku kiedy klient chce otrzymać fakturę VAT, dodatkowo podaje nazwę firmy, adres i numer NIP.

Wymagamy tylko danych, które są niezbędne do realizacji usług.

Jak zbieramy dane?

Po zapisaniu się na wizytę w naszej Poradni klienci wypełniają i odsyłają wypełniony wywiad żywieniowy i dzienniczek żywieniowy, w którym znajduje się większość wymienionych powyżej danych. Podczas wizyty i po niej uzupełniają brakujące informacje.

Podczas korzystania z serwisów internetowych, klienci mogą zostać poproszeni o zostawienie swoich danych osobowych w celu zapisu na newsletter lub pobrania darmowych materiałów.

Jak przetwarzamy dane osobowe?

Zgromadzone dane osobowe są przetwarzane w celu:

– konsultacji dietetycznych, w tym omówienia wywiadu żywieniowego i analizy składu ciała
– ułożenia indywidualnych jadłospisów
– elektronicznego i telefonicznego kontaktu z klientem
– wysyłania newslettera, porad dietetycznych i informacji handlowych dotyczących aktualnych promocji i wydarzeń

Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia ułożenie jadłospisu i przeprowadzenia konsultacji dietetycznych oraz wysłanie newslettera i porad dietetycznych.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Nie udostępniamy danych osobowych klientów żadnym podmiotom zewnętrznym.

Dostęp do danych osobowych ma tylko właściciel Poradni Dietetycznej Magia Zdrowia.

Dane w wersji elektronicznej przechowywane są na dysku komputera zabezpieczonego hasłem. Dostęp do komputera ma tylko właściciel poradni, tylko on również zna hasło zabezpieczające. Dane elektroniczne nie są przechowywane na żadnych dyskach ani serwerach zewnętrznych.

Dane w wersji papierowej przechowywane są w szafie zamykanej na klucz w siedzibie firmy. Dostęp do nich ma jedynie właściciel poradni.

Dane osobowe pacjentów są przechowywane dla celów działania poradni, nie dłużej niż 5 lat od ostatniej wizyty klienta.