fbpx

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia Dietetyk Ewa Zawidzka

 

 • Konsultacje stacjonarne:

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia

ul. Wrocławska 18A
55-093 Kiełczów
tel. 691 679 374‬
e-mail: kontakt@magiazdrowia.com.pl

Centrum Medyczne OmniSan

ul. Jaracza 75H
50-305 Wrocław
tel. 690 548 826‬
e-mail: kontakt@magiazdrowia.com.pl

https://omnisan.pl/

Novum Clinic Centrum Medyczne

ul. Wrocławska 42
55-093 Kiełczów
tel. 71 723 49 86
e-mail: kontakt@magiazdrowia.com.pl

 Na konsultacje stacjonarne można umówić się także poprzez portal Znany Lekarz:

https://www.znanylekarz.pl/ewa-zawidzka/dietetyk/wroclaw

 

 • Konsultacje online

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia
tel. 691 679 374
e-mail: kontakt@magiazdrowia.com.pl

Obowiązuje telefoniczna lub mailowa rejestracja.

 

Możesz skontaktować się ze mną również przez:

FB: https://www.facebook.com/dietetyk.wroclaw/
Instagram: https://www.instagram.com/magia.zdrowia/

 

Napisz do mnie

Jesteś zainteresowana moją ofertą? Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Napisz do mnie, wypełniając  poniższy formularz.

Odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe.

 

   

  Najczęściej zadawane pytania

  Na wizytę możesz umówić się poprzez:

  – portal Znany Lekarz: https://www.znanylekarz.pl/ewa-zawidzka/dietetyk/kielczow, należy kliknąć w odpowiednią zakładkę kalendarza (Wrocław, Kiełczów, online) i wybrać termin

  – mailowo: kontakt@magiazdrowia.com.pl

  – telefonicznie: +48 691 679 374

  Przed umówieniem się na konsultację warto zapoznać się z ofertą pakietów na stronie: https://magiazdrowia.com.pl/wspolpraca-oferta/

  Za pakiet możesz zapłacić z góry (przez portal Znany Lekarz albo przelew bankowy) lub bezpośrednio na wizycie.

  W przypadku konsultacji online wymagana jest opłata z góry.

  Współpraca odbywa się w formie online (Skype, telefon, platforma Znany Lekarz, e-mail) lub stacjonarnie:

  – we Wrocławiu, w Centrum Medycznym OmniSan, przy ul. Jaracza 75H,

  – w Kiełczowie, przy ul. Wrocławskiej 18A.

  Możesz wybrać pojedynczą konsultację lub pakiet wizyt, które pozwalają na znaczne obniżenie ceny pojedynczej konsultacji, a zarazem wspierają proces zmiany zwyczajów żywieniowych.

  Dostępne pakiety

  – Pojedyncza Konsultacja Dietetyczna.

  – Pakiet Podstawowy – Współpraca 1-miesięczna, czyli – 1 konsultacja + indywidualny jadłospis na 7 dni.

  – Pakiet Standard – Współpraca 3-miesięczna, czyli – 3 konsultacje + 3 indywidualne jadłospisy na 7 dni.

  – Pakiet Premium – Współpraca 6-miesięczna, czyli – 6 konsultacji + 6 indywidualnych jadłospisów na 7 dni.

  Po zakończeniu współpracy otrzymasz promocyjną ofertę na jej przedłużenie.

  Po zapisaniu się na wizytę, w ciągu 24h otrzymasz drogą mailową dokumenty do wypełnienia i odesłania – wywiad medyczno-żywieniowy oraz dzienniczek żywieniowy. Wypełnione dokumenty odeślij minimum 2 dni przed wizytą. Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań, to również je prześlij.

  Następnie spotykamy się na konsultacji (stacjonarnie lub online), na której przeanalizujemy Twój sposób żywienia, wyznaczymy cele do osiągnięcia i ustalimy plan dalszych działań.

  W ciągu 7 dni roboczych od konsultacji otrzymasz indywidualny jadłospis oraz zalecenia żywieniowe (lub same zalecenia – w zależności od tego, który pakiet wybrałaś.

  Co tydzień otrzymasz raport do wypełnienia i odesłania, tak abym mogła monitorować Twoje postępy, a Ty mogła rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.

  Przez cały okres współpracy możesz wysyłać mi pytania drogą mailową, postaram się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

  W przypadku dłuższej współpracy co 3-4 tygodnie umawiamy się na konsultacje kontrolne, na których będziemy omawiać dotychczasową pracę oraz planować działania na kolejne miesiące.

  Pierwsza konsultacja trwa około 60 minut, konsultacje kontrolne około 30-45 minut.

  Konsultacja może odbywać się w formie stacjonarnej lub online (poprzez Skype, telefon, platformę Znany Lekarz czy e-mail).

  W przypadku konsultacji online przez platformę Znany Lekarz, otrzymasz mailowo link do konsultacji, który po prostu wklejasz do przeglądarki.

  Na pierwszej konsultacji omawiamy wywiad i dzienniczek żywieniowy, porozmawiamy o Twoim stanie zdrowia, przyjmowanych lekach i suplementach diety, stylu życia, poziomie aktywności fizycznej, preferencjach żywieniowych.

  Przed konsultacją warto zrobić sobie listę rzeczy, o które chcesz mnie zapytać.

  Na konsultacjach stacjonarnych będzie wykonana analiza składu ciała metodą metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA).

  Na koniec spotkania ustalamy konkretne cele do osiągnięcia, plan działania oraz omawiamy preferowane nawyki, które pomogą nam w ich osiągnięciu.

  Udzielę Ci porad odnośnie zmian w sposobie żywienia, które warto wprowadzić, żeby poczuć się lepiej oraz poprawić stan Twojego zdrowia, a także odpowiem na Twoje pytania.

  W ciągu 2 dni od konsultacji otrzymasz ode mnie podsumowanie naszego spotkania, a w ciągu 7 dni roboczych indywidualny jadłospis lub dokładne zalecenia żywieniowe.

  Na konsultacjach kontrolnych rozmawiamy o Twoich wrażeniach dotyczących diety, samopoczuciu, omawiamy rezultaty, stopnień realizacji celów, a w razie potrzeby wprowadzamy odpowiednie modyfikacje.

  Pamiętaj, że konsultacja kontrolna to nie kontrola :-). To spotkanie, które ma na celu pomóc Ci w osiągnięciu założonych celów w jak najprostszy sposób.

  Po umówieniu się na konsultację otrzymasz ode mnie drogą mailową dokumenty do wypełnienia i odesłania przed spotkaniem – wywiad zdrowotno-żywieniowy i dzienniczek żywieniowy. Wypełnione dokumenty odeślij do mnie minimum 2 dni przed konsultacją lub przynieś na wizytę.

  Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań (do 6 miesięcy wstecz) to również proszę o ich przesłanie lub zabranie ze sobą na spotkanie.

  W przypadku konsultacji stacjonarnej zostanie wykonana analiza składu ciała. Pomiar będzie najbardziej wiarygodny, jeśli zachowasz 3-godzinną przerwę od posiłku. Nie należy także intensywnie ćwiczyć przed pomiarem.

  Więcej o przygotowaniu się do wizyty przeczytasz tutaj: https://magiazdrowia.com.pl/jak-przygotowac-sie-do-wizyty/

  Pamiętaj o spisaniu wszystkich pytań, które chciałabyś mi zadać.

  Na pierwszej konsultacji przekazuję wskazówki dotyczące zmiany diety.

  Jadłospisy przygotowuję indywidualnie, w oparciu o potrzeby i preferencje danej osoby. Nie pracuję na tzw. gotowcach. Dlatego czas oczekiwania na jadłospis wynosi do 7 dni roboczych.

  Gotowy plan żywieniowy przesyłam na adres mailowy w ciągu 7 dni roboczych od momentu konsultacji i otrzymania wypełnionego wywiadu oraz dzienniczka żywieniowego.

  Przygotowana przeze mnie dieta zostaje dostosowana specjalnie do Ciebie, Twojego stanu zdrowia, stylu życia, godzin pracy, preferencji kulinarnych. Bazuję na produktach i potrawach, które lubisz.

  Jadłospis opiera się na zwykłych produktach, dostępnych w popularnych sklepach, staram się również żeby posiłki były szybkie i proste do przygotowania (chyba że zaznaczysz inaczej J). Biorę również pod uwagę Twoje możliwości budżetowe.

  Dietę otrzymujesz drogą mailową, w formacie pliku PDF, w czytelnej i przejrzystej formie.

  Dodatkowo otrzymujesz indywidualne zalecenia żywieniowe, listę zamienników, przepisy kulinarne, skrócony wydruk diety na lodówkę oraz listę zakupów.

  Wszystko jest zależne od tego, jaki cel ustalimy na pierwszej konsultacji i oczywiście tego, jak uda się realizować ustalony plan.

  Jeśli Twoim celem będzie redukcja wagi, to przyjmuje się, że zdrowe tempo utraty masy ciała (ograniczające ryzyko wystąpienia efektu jo-jo) wynosi od 0,5 – 1kg na tydzień. Jest to jednak uzależnione od stanu zdrowia, tempa metabolizmu oraz trybu życia.

  Plan żywieniowy przygotowany jest na 7 dni, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtarzać go w kolejnych tygodniach. Do jadłospisu dołączona jest lista zamienników, dzięki którym możesz różnicować przygotowywane potrawy.

  Współpraca indywidualna oraz spersonalizowana dieta zostają dostosowane specjalnie do Ciebie, Twojego stanu zdrowia, trybu życia, preferencji żywieniowych oraz poziomu aktywności fizycznej. Opiera się na produktach i potrawach, które najbardziej lubisz.

  Dłuższa współpraca obejmuje konsultacje kontrolne, które mają na celu motywację do działania, odpowiedzi na pytania, a także modyfikacje diety i założonych celów.

  Gotowa dieta stanowi produkt, który jest od razu do pobrania, nie jest indywidualnie dostosowana do danej osoby oraz nie podlega modyfikacjom. Może być pomocna dla osób zdrowych, lubiących większość produktów, a także tych, którzy chcieliby przetestować „bycie na konkretnym jadłospisie” bez ponoszenia większych kosztów.

  Dieta gotowa, podobnie jak dieta indywidualna zawiera listę zakupów, przepisy kulinarne oraz listę zamienników produktów spożywczych.

  Można wykupić współpracę indywidualną oraz jadłospis dla pary, druga osoba otrzymuje w takim przypadku 25% rabatu.

  Dieta opiera się wówczas na podobnych posiłkach, zróżnicowana jest ilość składników w konkretnych daniach lub dodany dodatkowy posiłek, w zależności od preferencji.

  W przypadku gotowych jadłospisów należy wykupić dwa, w różnych kalorycznościach.

  Współpraca online jest tak samo skuteczna jak ta w wersji stacjonarnej. W praktyce różni się jedynie tym, że nie wykonujemy analizy składu ciała, jednak efekty diety możemy oceniać na inne sposoby.

  Dodatkowo, takie rozwiązanie posiada również wiele plusów:

  – oszczędność czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na dojazdy,

  – możliwość współpracy ze specjalistą z każdego miejsca w Polsce, a także za granicą,

  – konsultacja w zaciszu własnego domu, która dla wielu osób znacząco zwiększa komfort spotkania.

  Konsultacja online może odbywać się poprzez portal Znany Lekarz, Skype, telefon lub e-mail, w zależności od tego, co wybierzesz.

  Do głównych obszarów mojej specjalizacji należą zaburzenia hormonalne kobiet oraz nadwaga i otyłość.

  Pracuję głównie z osobami cierpiącymi na:

  – insulinooporność

  – choroby tarczycy (niedoczynność i nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa)

  – PCOS (Zespół policystycznych jajników)

  – endometriozę

  – zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączkowanie

  – trądzik

  – menopauza

  – nadwaga i otyłość

  – miażdżyca i choroba zakrzepowa, zaburzenia lipidowe

  Aby zapewnić jak najlepszą jakość usług, wyspecjalizowałam się w konkretnych obszarach.

  Nie współpracuję z osobami będącymi w trakcie leczenia onkologicznego, osobami z chorobami nerek, cukrzycą typu 1, z zaburzeniami odżywiania, sportowcami, dziećmi i osobami poniżej 18 roku życia.

  Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące współpracy, napisz do mnie na adres: kontakt@magiazdrowia.com.pl