fbpx
Skuteczne odchudzanie

Pierwsza wizyta u dietetyka

Z doświadczenia naszych dietetyków wynika, że pierwsza wizyta u dietetyka jest dla wielu pacjentów nieco stresująca. Istnieje spore grono osób, które idąc na pierwszą wizytę do gabinetu dietetycznego ma pewne obawy, czuje się niepewnie, zastanawia się wręcz, czy postępuje słusznie. Rozumiemy to i spieszymy zapewnić, że nie ma się czego bać!

Przyjazna atmosfera i zrozumienie

W poradni dietetycznej Magia Zdrowia możecie liczyć Państwo na miłą, a przede wszystkim przyjazną atmosferę oraz zrozumienie trudności, z którymi się do nas kierujecie.

Dietetyk ma za zadanie pomóc

Nasz dietetyk jest do Państwa dyspozycji w jednym celu – po to, żeby pomóc! Każdy ma inne problemy i boryka się z innymi dolegliwościami. Faktem jest, że duża część osób chce zrzucić zbędne kilogramy, ale istnieje spore grono pacjentów, którzy są zbyt szczupli i wręcz powinni przybrać na wadze! Układamy diety także dla sportowców.

Widzicie więc Państwo, że tak naprawdę chodzi o równowagę. O zrównoważony tryb odżywiania przystosowany do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby. Właściwa dieta pomaga być zdrowym, czuć się dobrze i lepiej żyć.

Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

Pierwsza wizyta u dietetyka naszej poradni dietetycznej trwa na ogół około 1 godziny i obejmuje następujące działania:

  • Wykonanie analizy składu ciała i omówienie wyników.
  • Pomiary antropometryczne (waga, wzrost, obwód talii, bioder, ramienia, uda).
  • Przeprowadzenie wywiadu żywieniowego.
  • Omówienie błędów występujących w aktualnym sposobie odżywiania.
  • Ustalenie celu i strategii działania.

Dodatkowo podczas pierwszej wizyty można zamówić indywidualny 7-dniowy plan żywienia uwzględniający preferencje smakowe, plan dnia oraz stan zdrowia.

Umów się na pierwszą wizytę u dietetyka

Mamy nadzieję, że chociaż w części rozwialiśmy Państwa obawy związane z pierwszymi odwiedzinami w gabinecie dietetycznym. Nie pozostało Państwu już chyba nic innego… jak umówić się na pierwsze konsultacje dietetyczne.

Wystarczy zadzwonić do nas lub napisać wiadomość e-mailową: Kontakt z dietetykiem.

Adres

Gabinet Dietetyczny Magia Zdrowia
ul. Stefana Jaracza 54
50-305 Wrocław
Tel. 691 679 374