fbpx
Skuteczne odchudzanie

Gabinet Dietetyczny Magia Zdrowia swoją ofertę kieruje do osób pragnących zadbać o swoje zdrowie za pomocą zmiany stylu życia, w tym w dużej mierze diety.

Tworząc jadłospis oraz plan żywieniowy, zawsze dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Jak wyglądają jadłospisy?

Nasze jadłospisy staramy się układać z prostych, naturalnych, najlepiej sezonowych produktów, z uwzględnieniem wszechobecnego ostatnio problemu, jakim jest brak czasu.

Potrawy są smaczne, urozmaicone, a zarazem łatwe do przygotowania.

Zdrowe odżywianie czy dieta?

Pamiętajmy, że zdrowe odżywianie to nie to samo co odchudzanie.

W niektórych przypadkach zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów jest korzystne dla zdrowia i sylwetki, ale właściwe odżywianie ma o wiele szerszy zakres.

Prowadzimy konsultacje żywieniowe dotyczące zdrowego odżywiania dla osób zdrowych, jak i tych z rozmaitymi jednostkami chorobowymi.

Doradzamy w zakresie komponowania właściwej diety dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży, matek karmiących czy osób aktywnych fizycznie.

Gabinet Dietetyczny – co mnie czeka na podczas wizyty?

Wizyta w naszym gabinecie dietetycznym to rozmowa w przyjaznej atmosferze i „próba wypracowania kompromisu” 😉 między preferencjami żywieniowymi, przyzwyczajeniami i oczekiwaniami a zasadami zdrowej, zbilansowanej diety. Wypracowanie go nie jest naprawdę trudną sprawą.

Współpraca z dietetykiem nie musi opierać się jedynie na ułożeniu jadłospisu. Wielu pacjentów nie potrzebuje konkretnie rozpisanych dni i potraw, chcą po prostu uzdrowić swoje codzienne menu.

Analizujemy wtedy zwyczaje żywieniowe, aktualny jadłospis i tworzymy „plan naprawczy”. Po wprowadzeniu planu spotykamy się na wizytach kontrolnych, sprawdzamy efekty i wprowadzamy ewentualne korekty.

Adres

Gabinet Dietetyczny Magia Zdrowia
ul. Stefana Jaracza 54
50-305 Wrocław
Tel. 691 679 374