fbpx
Skuteczne odchudzanie

Powakacyjna Promocja

We wrześniu porada dietetyczna on-line w cenie 40 zł, a porada dietetyczna ze spersonalizowanym jadłospisem na 7 dni w cenie 80 zł!

Porady na Dolnośląskich Targach Turystycznych

Porady_dietetycznePorady dietetyczne dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych podczas wakacji na Dolnośląskich Targach Turystycznych. Biorąc pod uwagę wszechobecne zapachy smażonych rybek, frytek i gofrów nie było łatwo, ale daliśmy radę.

 

 

 

 

Ogólnopolskie dni Seniora

Dni_SenioraZ okazji Ogólnopolskich Dni Seniora uczestniczyliśmy, wraz z zaprzyjaźnionym sklepem ze zdrową żywnością, w spotkaniach z seniorami. Udzielaliśmy porad żywieniowych, wskazywaliśmy seniorom czego warto unikać w codziennej diecie, a na co warto zwrócić szczególną uwagę biorąc pod uwagę wiek, rozmaite stany chorobowe i generalnie stan organizmu.
Na spotkaniach odwiedzający mogli spróbować zdrowych produktów (i przekonać się że nie są straszne ), otrzymali upominki oraz poradniki dotyczące sposobu odżywiania dla seniorów.

 

 

Warsztaty żywieniowe

Warsztaty_żywienioweWarsztaty żywieniowe dla dzieci we wrocławskim Aquaparku prowadzone z Dolnośląską Fundacją Przyjaciele. Dzieci po zajęciach z pływania otrzymały zdrową przekąskę, a także porcję informacji na temat zdrowego i pysznego odżywiania.

 

 

 

 

 

 

Adres

Gabinet Dietetyczny Magia Zdrowia
ul. Stefana Jaracza 54
50-305 Wrocław
Tel. 691 679 374